top of page

UPRATOVACIA FIRMA UNI OUTSOURCE SERVICES

Spoznajte nás

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2002 a bola založená za účelom komplexnej starostlivosti o firmy a ich objekty. Spoločnosť je zameraná v prvom rade na  spokojnosť obchodných partnerov  v zmysle nášho kréda. Preto neustále zdokonaľujeme ponuku našich služieb a kvalitu našich prác. Naša spoločnosť je riadená trojstupňovým managementom. Na základe návrhov a pripomienok našich obchodných partnerov sme dospeli k názoru, že byť k zákazníkovi blízko a dôkladne porozumieť jeho potrebám je najlepšia a najefektívnejšia cesta k jeho spokojnosti.

 

Od prvej chvíle je našou snahou čo najviac pochopiť potreby zákazníka a spoločne nastaviť systém fungovania, tak aby náš zákazník bol dlhodobo spokojný. V prípade špeciálnych požiadaviek na jednorázové hĺbkové čistenia, výškové a sezónne práce sme vždy pripravení veľmi pružne reagovať. Management s menej stupňovým riadením je bližšie ku svojím zákazníkom a je flexibilnejší vo veciach rozhodovania a rýchleho jednania.

Upratovacie služby UOS Zvolen.png

Naša spoločnosť sa radí medzi stredne veľké spoločnosti. Medzi našich obchodných partnerov sa radia spoločnosti s regionálnou ale aj nadnárodnou pôsobnosťou. Sídlo vo Zvolene, v strede Slovenska nám umožňuje rýchlo a efektívne poskytnúť naše služby na najvyššej úrovni klientom na území celej SR.

 

V roku 2019 prešla spoločnosť UOS - Uni Outsorce Services s.r.o. výraznou modernizáciou a štrukturálnymi zmenami so zreteľom skvalitnenia našich služieb, zvýšenia spokojnosti našich obchodných partnerov a v neposlednom rade posilnenia postavenia spoločnosti na trhu.

Pevne veríme že sa o kvalite nami poskytovaných služieb presvedčíte aj Vy a nič nebude brániť úspešnej spolupráci.

,,Pristupujeme k práci tak, aby sa náš obchodný partner stal našim obchodným priateľom"

NAŠE

SLUŽBY

V rámci poskytovania upratovacích služieb si u nás môžete vybrať z viacerých variant, ktoré našim klientom ponúkame. 

bottom of page